INTEGRACJE: SALESMANAGO

23 października 2016
Redakcja
Share on FacebookShare on LinkedInShare on Google+

E-mail marketing jest bardzo efektywnym i względnie nie drogim rozwiązaniem, które bezpośrednio wpływa na zwiększenie całkowitego zysku Twojej firmy. Na polskim rynku jest wiele rozwiązań, które ułatwiają korzystanie z email marketingu. Jesteśmy pewni, że wielu z Was nie raz głowiło się które z nich wybrać aby osiągnąć najlepszy efekt i przy okazji zaoszczędzić czas na inne projekty. Mamy przyjemność poinformować Was, że od niedawna istnieje możliwość korzystania jednocześnie z SalesManago, platformy do marketing automation numer 1 w Polsce, oraz EmailLabsTM, SMTP w chmurze zapewniającego najlepszą dostarczalność.

CO ZYSKUJESZ Z SALESMANAGO?

CO ZYSKUJESZ Z EMAILLABS?

JAK USTAWIĆ SMTP EMAILLABS W SALES MANAGO?

Ustawianie własnego serwera SMTP w SalesManago np. serwera EmailLabsTM jest bardzo proste. Całą synergię można przeprowadzić w przeciągu minut. Wystarczy tylko kilka kroków, zobacz jakie to proste:

    1. Rozpocząć należy od rejestracji w EmailLabsTM, podczas której otrzymujesz od nas dane SMTP host, SMTP port, SMTP użytkownik w mailu i SMTP hasło w SMSie. Zalecamy spisać te informacje w jednym miejscu.
    2. Następnie musisz zalogować się w panelu SalesManago i wykonać kilka kliknięć: Ustawienia -> Konta email -> „Dodaj własne konto e-mail”. Otworzy się okno konfiguracji konta takie jak poniżej.

  1. Teraz już tylko musisz podmienić wcześniej wymienione dane serwera SMTP (przy numerach 6, 7, 8 i 9) na te, które dostałes od EmailLabsTM przy rejestracji.
  2. Czy to już wszystko? Prawie! Zostało Ci jeszcze niemartwienie się o wysyłkę i dostarczalność oraz spokojny powrót do domu na koniec dnia. 😉
PODSUMOWANIE

Teraz już wiesz, że jeśli używasz SalesManago i bardzo lubisz wszystkie funkcjonalności, które oferuje ta platforma, ale Twoje maile wpadają do SPAMu lub docierają z opóźnieniem, to nie musisz szukać nowego rozwiązania. Wystarczy, że podmienisz serwer SMTP na EmailLabsTM. Integracja zajmuje chwilę, ale przynosi długotrwałe efekty.

Dołącz do grona klientów Sales Manago, którym już pomogliśmy

A jeśli temat dostarczalności e-mail jest dla Ciebie czymś nowym zapraszamy do wzięcia udziału w naszych webinarach oraz przeczytania naszego poradnika dostarczalności.

Zakochałeś się w Sales Manago i nie wyobrażasz sobie zmiany systemu? To świetnie, sprawdź jak EmailLabsTM wpłynie na skuteczność kampanii z Twojego ulubionego narzędzia! Integracja to tylko kilka chwil, zyski z wysyłek e-mail wzrosną na stałe.

Załóż darmowe konto

Pozdrawiamy,
Zespół EmailLabsTM

 

Comments

comments