E-mail API: Statystyki LIVE w panelu analitycznym EmailLabs

16 maja 2019
Katarzyna Garbaciak

Z przyjemnością informujemy, że wdrożyliśmy produkcyjnie statystyki LIVE. Oznacza to, że Klienci wysyłający e-maile po API zobaczą informację o nowych e-mailach wraz z otwarciami i kliknięciami w trybie rzeczywistym. W praktyce, maksymalnie po kilkunastu sekundach od otwarcia i kliknięcia, nasz system przekazuje informacje do panelu analitycznego EmailLabs. Usprawnienie jest dostępne dla wszystkich Klientów, działających w oparciu o wszystkie pakiety. 

Dostawaliśmy sygnały od naszych Klientów o tym, że potrzebują rozwiązania, które pozwoli w trybie rzeczywistym śledzić statystyki otwarć i kliknięć. Ponieważ zdecydowana większość naszych Klientów wysyła e-maile po API, zdecydowaliśmy się utworzyć taką funkcjonalność. Jest to spory krok naprzód, zwłaszcza, że większość rozwiązań konkurencyjnych prezentuje te dane z kilkuminutowym opóźnieniem.

Co to oznacza dla klientów emaillabs?

Szybka informacja o tym, że odbiorca otrzymał e-maila jest kluczowa w sytuacjach, kiedy przedsiębiorcy dokonują wymiany ważnych informacji ze swoimi klientami i chcą mieć pewność, że wiadomość została dostarczona/odczytana. Dzięki statystykom real-time, są oni w stanie podjąć odpowiednie kroki na czas, a w razie niedostarczenia wiadomości, od razu przystąpić do analizy problemu. Statystyki live są również pomocne w przypadku wysyłki informacji ważnej przez krótki czas, np. kodów autoryzacyjnych czy czasowej rezerwacji.

Dziękujemy z tego miejsca naszym obecnym partnerom za wartościowe uwagi i chęć wspólnego rozwijania narzędzi EmailLabs.

Nie jesteś jeszcze naszym klientem?
>Przetestuj rozwiązanie i zobacz jak zmieni się jakość Twoich wysyłek<