Ekomersy 2015 i IX Targi e-handlu

10 września 2015
EmailLabs

Ecommerce

EmailLabs na IX targach e-handlu

Mamy przyjemność poinformować, że po raz kolejny będziemy gościć na Targach eHandlu – podczas, których nastąpi gala wręczenia statuetek Ekomersy. Podczas gali, będziemy mieli przyjemność zaprezentować niezwykle ciekawy Case Study, związany oczywiście z e-mailami w e-commerce. W związku z tym, będziecie mieli okazję spotkać nas w Warszawie na Stadionie Narodowym. Bardzo serdecznie zapraszamy Was do naszego stoiska D13, gdzie będziemy mogli poznać się osobiście, porozmawiać o kwestiach dostarczalności e-mail i wysłuchać waszych opinii na temat EmailLabsTM. Jak zawsze, przygotowaliśmy dla was moc ciekawych atrakcji i upominków.

EmailLabs nominowany w Ekomersach!

EmailLabsTM jest doceniane nie tylko przez klientów, ale także przez najważniejszych ekspertów w branży eCommerce. Zostaliśmy nominowani do Ekomersów – najbardziej prestiżowej nagrody w polskim świecie eHandlu. Jest to dla nas zarówno duże wyróżnienie jak i motywacja do dalszej pracy nad rozwojem naszego systemu i wprowadzaniem nowych rozwiązań na rynek IT.

Zaledwie po kilku miesiącach działania, nasze funkcjonalności zostały dostrzeżone i docenione przez specjalistów w tej dziedzinie. Ekomersy to prestiżowa nagroda dla najbardziej innowacyjnych firm mających wpływ na rozwój branży internetowej. Organizator gali Fundacja Polak 2.0 nominowała nas w kategorii „Rozwiązanie IT w Commerce”, która skupia w sobie usługi wpływające na zwiększanie funkcjonalności niewidocznych dla końcowego klienta sklepów internetowych.

Internauci mogą oddawać swoje głosy do 18 września, po tej dacie jedynie firmy z największą ilością głosów przejdą do kolejnego etapu, gdzie grono ekspertów zadecyduje, komu przyznać nagrodę. W skład jury wchodzą między innymi tak znane nazwiska jak: Paweł Tkaczyk z Midea, Przemysław Pająk z Spidersweb.pl czy Jacek Szlak z eCommerce Polska.

Cieszy nas fakt doceniania przez kapitułę, ale teraz czekamy na ocenę społeczności e-commerce. Jeśli wierzycie podobnie jak my, że wysoka dostarczalność to klucz do sukcesu każdej firmy to zachęcamy do oddawania na nas głosów. Aby zagłosować na EmailLabsTM wystarczy kliknąć w poniższy przycisk i na stronie konkursu oddać głos.

Zagłosuj

Mamy nadzieję, że dzięki Wam zakwalifikujemy się do kolejnego etapu i zdobędziemy statuetkę. Dla wszystkich głosujących czekają specjalne nagrody 🙂

Z góry dziękujemy za wasze głosy i do zobaczenia 14 października w Warszawie!

Zespół EmailLabsTM