Poznaj mocne strony EmailLabsTM

EmailLabsTM to niezawodny serwer SMTP w chmurze, który z łatwością zintegrujesz z każdym systemem i aplikacją. Wysyłając wiadomości przez nasze SMTP zwiększysz dostarczalność i szybkość wysyłki, uzyskasz dostęp do zaawansowanych danych statystycznych i wsparcie naszych specjalistów e-mail.

Dostarczalność wiadomości

Partnerstwo z ISP

Partnerstwo

Ściśle współpracujemy z największymi dostawcami skrzynek e-mail w Polsce. Dzięki temu wiadomości wysyłane z naszych serwerów nie są blokowane przez filtry spam takich serwisów jak Onet, Wp, o2, Interia, Gmail, Yahoo, czy Hotmail.

IP Scoring

IP scoring

Stworzyliśmy algorytm, który dostosuje ilość wysyłanych wiadomości do wymagań dostawców skrzynek pocztowych. Monitorujemy Twoją reputację, nadzorujemy wskaźniki dostarczalności, a nasz system automatycznie blokuje wysyłkę do adresów, które wykazały twarde odbicie, lub zgłaszały wiadomość jako spam.

Dedykowane IP

Dedykowane IP

Możesz samemu zadbać o swoją reputację, nie martwiąc się o to, czy ktoś inny będzie miał na nią negatywny wpływ.

Uwierzytelnienie

Uwierzytelnienie

EmailLabsTM wspiera i pomaga w konfiguracji protokołów uwierzytelniania SPF, DKIM i DMARC. Jest to gwarancją najwyższej dostarczalności i bezpiecznej wysyłki w Twoim imieniu.

Wypróbuj możliwości naszej usługi

Wysyłaj do 24 000 wiadomości miesięcznie zupełnie za darmo!

Analiza w czasie rzeczywistym

Panel

Panel analityczny

Analizuj w czasie rzeczywistym i obserwuj wiadomości oczekujące, otwarcia, kliknięcia, miękkie i twarde odbicia oraz zgłoszenia spam.

Czarne listy

Czarne listy

Lista adresów e-mail, które z powodu twardego odbicia zostały automatycznie zablokowane przez system EmailLabsTM. Dzięki temu, możesz efektywnie zarządzać swoją bazą danych i zwiększyć dostarczalność mailingu.

Raportowanie

Raportowanie

Twórz raporty dostosowane do własnych potrzeb, bazując na przedziale czasowym, tagu wiadomości, geolokalizacji, czy rodzaju urządzenia, na którym otwarto e-mail. EmailLabsTM, możesz również z łatwością zintegrować z Google Analytics.

Przeszukiwanie logów

Filtruj i przeszukuj logi zdobywając dostęp do informacji o indywidualnym użytkowniku i konkretnej wiadomości e-mail.

Niezawodna infrastruktura

SMTP w chmurze

SMTP w chmurze

EmailLabsTM automatycznie skaluje się do Twoich potrzeb, dlatego wysyłka wielu wiadomości jednocześnie nie powoduje spadku wydajności.

Bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Nasze serwery mieszczą się w specjalistycznym Data Center- Beyond, które spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dostępu do danych

Oszcczednosc

Oszczędność

Oszczędzaj czas i pieniądze, eliminując konieczność tworzenia, rozbudowy i utrzymania własnej infrastruktury e-mail.

Monitoring

Monitoring 24/7

Nasi eksperci monitorują system przez 24h na dobę. Każda usterka jest natychmiast naprawiana, a ty nie musisz się martwić o przerwę w wysyłce wiadomości.

Chcesz zwiększyć dostarczalność wiadomości?

Przeczytaj nasz darmowy poradnik i dowiedz się jak dbać o reputację w sieci i omijać filtry spam.

Szybka integracja

Uwierzytelnienie

Uniwersalność

EmailLabsTM łączy się z dowolnym systemem informatycznym, który może inicjować wysyłkę wiadomości e-mail, a cały proces konfiguracji trwa zaledwie 5 minut.

Uwierzytelnienie

Protokół SMTP

Usługa oparta jest na protokole SMTP, który jest obsługiwany przez wszystkie aplikacje inicjujące wysyłkę e-mail. Wystarczy, że zmienisz jeden z parametrów SMTP w Twoim systemie i usługa jest gotowa do użycia.

API

API

RESTful API pozwoli Ci zintegrować EmailLabsTM z dowolnym systemem e-commerce, bilingowym, marketing automation, CRM, CMS, itd.

Uwierzytelnienie

Próbki kodu

W naszej dokumentacji znajdziesz przykłady praktycznego użycia metod API.

Sprawdź jak zintegrować się przez API

Przeczytaj nasze dokumenty i poradniki API


Pomoc techniczna i wsparcie specjalistów

Uwierzytelnienie

Materiały edukacyjne

Weź udział w darmowych webinariach, oglądaj materiały wideo, czytaj nasze poradniki i dowiedz się jak skutecznie dostarczać wiadomości, omijać filtry spam i dbać o reputację w sieci.

Uwierzytelnienie

Specjaliści ds. mailingu

Biuro telefoniczne, czat online oraz pomoc email – wybierz najbardziej komfortowy sposób komunikacji, a my z pewnością rozwiążemy Twój problem.

Uwierzytelnienie

Zbiór dokumentów

Rozbudowana pomoc online oraz zbiór dokumentów w sekcji „DOCS” odpowiedzą na każde Twoje pytanie i ułatwią korzystanie z API.

Uwierzytelnienie

Pomoc w sytuacjach krytycznych

W pakiecie Enterprise oferujemy pomoc 24/7 w sytuacjach krytycznych.