INTEGRACJE: SALESMANAGO

23 października 2016
EmailLabs

E-mail marketing jest bardzo efektywnym i względnie nie drogim rozwiązaniem, które bezpośrednio wpływa na zwiększenie całkowitego zysku Twojej firmy. Na polskim rynku jest wiele rozwiązań, które ułatwiają korzystanie z email marketingu. Jesteśmy pewni, że wielu z Was nie raz głowiło się które z nich wybrać aby osiągnąć najlepszy efekt i przy okazji zaoszczędzić czas na inne projekty. Mamy przyjemność poinformować Was, że od niedawna istnieje możliwość korzystania jednocześnie z SalesManago, platformy do marketing automation numer 1 w Polsce, oraz EmailLabsTM, SMTP w chmurze zapewniającego najlepszą dostarczalność.

CO ZYSKUJESZ Z SALESMANAGO?

CO ZYSKUJESZ Z EMAILLABS?

JAK USTAWIĆ SMTP EMAILLABS W SALES MANAGO?

Ustawianie własnego serwera SMTP w SalesManago np. serwera EmailLabsTM jest bardzo proste. Całą synergię można przeprowadzić w przeciągu minut. Wystarczy tylko kilka kroków, zobacz jakie to proste:

    1. Rozpocząć należy od rejestracji w EmailLabsTM, podczas której otrzymujesz od nas dane SMTP host, SMTP port, SMTP użytkownik w mailu. Zalecamy spisać te informacje w jednym miejscu.
    2. Następnie musisz zalogować się w panelu SalesManago i wykonać kilka kliknięć: Ustawienia -> Konta email -> „Dodaj własne konto e-mail”. Otworzy się okno konfiguracji konta takie jak poniżej.

  1. Pozostały już tylko trzy kroki. Najpierw musisz podmienić wcześniej wymienione dane serwera SMTP przy numerach 6, 7, 8, na te, które dostałeś od EmailLabsTM przy rejestracji. (UWAGA: Dane podane na obrazku są przykładowe)
  2. Następnie ustawić SMTP hasło przy numerze 9, na hasło do integracji, które możesz ustawić w panelu EmailLabsTM.
  3. W przypadku punktów od 10 do 15 przy integracji proponujemy zaznaczyć wszystkie pola oprócz SSL. Zalecamy jednak tą część skonsultować z supportem SalesManago.
  4. Czy to już wszystko? Prawie! Zostało Ci jeszcze niemartwienie się o wysyłkę i dostarczalność oraz spokojny powrót do domu na koniec dnia. 😉
PODSUMOWANIE

Teraz już wiesz, że jeśli używasz SalesManago i bardzo lubisz wszystkie funkcjonalności, które oferuje ta platforma, ale Twoje maile wpadają do SPAMu lub docierają z opóźnieniem, to nie musisz szukać nowego rozwiązania. Wystarczy, że podmienisz serwer SMTP na EmailLabsTM. Integracja zajmuje chwilę, ale przynosi długotrwałe efekty.

Dołącz do grona klientów Sales Manago, którym już pomogliśmy

A jeśli temat dostarczalności e-mail jest dla Ciebie czymś nowym zapraszamy do wzięcia udziału w naszych webinarach oraz przeczytania naszego poradnika o dostarczalności.

Zakochałeś się w Sales Manago i nie wyobrażasz sobie zmiany systemu? To świetnie, sprawdź jak EmailLabsTM wpłynie na skuteczność kampanii z Twojego ulubionego narzędzia! Integracja to tylko kilka chwil, zyski z wysyłek e-mail wzrosną na stałe.

Załóż darmowe konto

Pozdrawiamy,
Zespół EmailLabsTM