Dodatki do pakietów: Bezpieczeństwo, Whitelabel, S/MIME, Dłuższe logi e-mail

17 lipca 2015
EmailLabs

Pakiet bezpieczeństwo?

Nasze nowe dodatki do pakietów to prawdziwa gratka dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim skuteczność, bezpieczeństwo i wygodę wysyłki. Dzięki szerokiej gamie funkcji zabezpieczających, zyskasz nie tylko pełną kontrolę nad swoim kontem, ale również uchronisz się przed potencjalnymi niebezpieczeństwami związanymi z nieautoryzowaną wysyłką lub włamaniem się na Twoje konto. Rozszerzenie o własną domenę wysyłkową pozwala budować własną reputację i zwiększa widoczność marki.

Oto, co przygotowaliśmy dla Ciebie, aby usprawnić Twoje wysyłki:

Zarządzanie wieloma kontami użytkowników

Dzięki tej funkcji, będziesz mógł tworzyć osobne konta, loginy, hasła i przypisywać im odpowiednie prawa. Niezwykle przydatna funkcja, jeśli chciałbyś nadać osobny dostęp do panelu wielu pracownikom i przypisać im różne prawa – np. możliwość śledzenia statystyk przy jednoczesnym braku możliwości zmiany ustawień.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj >>

Logi panelu klienta

Ktoś usunął adres z czarnej listy, bez Twojej wiedzy? logi niektórych wiadomości zniknęły z panelu? Dzięki możliwości sprawdzenia logów panelu analitycznego, będziesz wiedział wszystko o akcjach wykonywanych przez innych użytkowników Twojego konta w EmailLabsTM

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dokumentacji >>

Ograniczenie dostępu do Panelu dla wybranych IP

Jeśli chcesz mieć pewność, że użytkownicy EmailLabsTM będą logować się do Panelu analitycznego tylko z wybranych lokalizacji – np. Twojej firmy, to możesz skorzystać z ograniczenia dostępu do Panelu dla wybranych adresów IP.

Ograniczenie dostępu do smtp dla wybranych IP

Dzięki tej funkcji zyskasz pewność, że nieautoryzowane przez Ciebie serwery nie połączą się z SMTP EmailLabsTM. W tym wypadku, nawet jeśli loginy i hasła dostaną się w niepowołane ręce, rabuś nie będzie mógł wysłać ani jednej wiadomości, dopóki nie będzie łączył się z nami z jednego ze wskazanych przez was adresów IP.

Zaawansowane zarządzanie dostarczalnością i kontaktami z ESP

Twoje wiadomości lądują w ofertach, podczas gdy ty chciałbyś aby trafiały do skrzynki głównej? Możemy Ci pomóc! Dzięki umowom z providerami poczty i bogatemu doświadczeniu w wysyłce wiadomości e-mail pomożemy Ci zmienić zakładkę, do której trafiają Twoje e-maile.

Faktury z podziałem na departamenty

Marketing, IT, HR i windykacja w Twojej firmie korzystają z EmailLabsTM? Księgowość z kolei wymaga od Ciebie rozdzielenia kosztów na poszczególne departamenty? Nie ma problemu! Wychodzimy na przeciw potrzebom Klientów korporacyjnych, tak by współpraca na linii księgowość – pozostałe departamenty firmy, przebiegała jak najlepiej.

Triggerowane alerty dostarczalności

Triggerowane alerty to automatycznie generowane przez system informacje wysyłane do was drogą e-mail, gdy z waszą wysyłką wydarzy się coś podejrzanego. Np. dostarczalność wiadomości do jednego z providerów obniży się o kilka punktów procentowych, w porównaniu do średniej dla waszego konta. Dokładny opis funkcji i możliwe konfiguracje alertów opiszemy już wkrótce.

Własna domena wysyłkowa

Dzięki własnej domenie możesz od początku pracować samodzielnie na swoją reputację. Nawet w przypadku zmiany systemu wysyłkowego, Twoja domena zawsze będzie Ci towarzyszyć i nie będziesz musiał od nowa budować swojego wizerunku u providerów pocztowych. Twoi klienci nie zobaczą w szczegółach wiadomości, że korzystasz z serwerów EmailLabs.

Certyfikat S/MIME

Certyfikat S/MIME to cyfrowy podpis Twojej komunikacji e-mail. Dzięki wdrożeniu certyfikatu,odbiorca będzie miał pewność,że wiadomość pochodzi od Ciebie. Wiadomości podpisane certyfikatem zyskują wyraźny znak graficzny w desktopowym oprogramowaniu e-mail (Outlook, Thunderbird, AppleMail). Użytkownik bez problemu rozpozna wiadomości Twojej firmy.

Podsumowanie

Naukowcy w EmailLabsTM cały czas pracują nad poszerzaniem funkcjonalności naszej usługi. Dziś mamy przyjemność zaprezentować Ci Pakiet Bezpieczeństwo, dzięki któremu zyskasz jeszcze bardziej szczegółową kontrolę nad swoim środowiskiem e-mail. Zapraszamy także do zapoznania się ze wszystkimi pakietami EmailLabsTM.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji przeczytaj także nasz ostatni wpis poświęcony poradom na temat wyboru pakietów. Znajdziesz go tutaj >>>

Poznaj wszystkie pakiety