Pakiet Bezpieczeństwo

17 lipca 2015
EmailLabs

Pakiet bezpieczeństwo?

Nasz nowy pakiet to prawdziwa gratka dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim bezpieczeństwo wysyłki. Dzięki szerokiej gamie funkcji zabezpieczających, zyskasz nie tylko pełną kontrolę nad swoim kontem, ale również uchronisz się przed potencjalnymi niebezpieczeństwami związanymi z nieautoryzowaną wysyłką lub włamaniem się na Twoje konto.

Pakiet Bezpieczeństwo

Oto, co przygotowaliśmy dla Ciebie, abyś poczuł się w pełni bezpiecznie:

Zarządzanie wieloma kontami użytkowników

Dzięki tej funkcji, będziesz mógł tworzyć osobne konta, loginy, hasła i przypisywać im odpowiednie prawa. Niezwykle przydatna funkcja, jeśli chciałbyś nadać osobny dostęp do panelu wielu pracownikom i przypisać im różne prawa – np. możliwość śledzenia statystyk przy jednoczesnym braku możliwości zmiany ustawień.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj >>

Logi panelu klienta

Ktoś usunął adres z czarnej listy, bez Twojej wiedzy? logi niektórych wiadomości zniknęły z panelu? Dzięki możliwości sprawdzenia logów panelu analitycznego, będziesz wiedział wszystko o akcjach wykonywanych przez innych użytkowników Twojego konta w EmailLabsTM

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dokumentacji >>

Ograniczenie dostępu do Panelu dla wybranych IP

Jeśli chcesz mieć pewność, że użytkownicy EmailLabsTM będą logować się do Panelu analitycznego tylko z wybranych lokalizacji – np. Twojej firmy, to możesz skorzystać z ograniczenia dostępu do Panelu dla wybranych adresów IP.

Ograniczenie dostępu do smtp dla wybranych IP

Dzięki tej funkcji zyskasz pewność, że nieautoryzowane przez Ciebie serwery nie połączą się z SMTP EmailLabsTM. W tym wypadku, nawet jeśli loginy i hasła dostaną się w niepowołane ręce, rabuś nie będzie mógł wysłać ani jednej wiadomości, dopóki nie będzie łączył się z nami z jednego ze wskazanych przez was adresów IP.

Zaawansowane zarządzanie dostarczalnością i kontaktami z ESP

Twoje wiadomości lądują w ofertach, podczas gdy ty chciałbyś aby trafiały do skrzynki głównej? Możemy Ci pomóc! Dzięki umowom z providerami poczty i bogatemu doświadczeniu w wysyłce wiadomości e-mail pomożemy Ci zmienić zakładkę, do której trafiają Twoje e-maile.

Faktury z podziałem na departamenty

Marketing, IT, HR i windykacja w Twojej firmie korzystają z EmailLabsTM? Księgowość z kolei wymaga od Ciebie rozdzielenia kosztów na poszczególne departamenty? Nie ma problemu! Wychodzimy na przeciw potrzebom Klientów korporacyjnych, tak by współpraca na linii księgowość – pozostałe departamenty firmy, przebiegała jak najlepiej.

Triggerowane alerty dostarczalności

Triggerowane alerty to automatycznie generowane przez system informacje wysyłane do was drogą e-mail, gdy z waszą wysyłką wydarzy się coś podejrzanego. Np. dostarczalność wiadomości do jednego z providerów obniży się o kilka punktów procentowych, w porównaniu do średniej dla waszego konta. Dokładny opis funkcji i możliwe konfiguracje alertów opiszemy już wkrótce.

Podsumowanie

Naukowcy w EmailLabsTM cały czas pracują nad poszerzaniem funkcjonalności naszej usługi. Dziś mamy przyjemność zaprezentować Ci Pakiet Bezpieczeństwo, dzięki któremu zyskasz jeszcze bardziej szczegółową kontrolę nad swoim środowiskiem e-mail. Zapraszamy także do zapoznania się ze wszystkimi pakietami EmailLabsTM.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji przeczytaj także nasz ostatni wpis poświęcony poradom na temat wyboru pakietów. Znajdziesz go tutaj >>>

Poznaj wszystkie pakiety