Paula, witamy Cię na pokładzie!

4 października 2018
EmailLabs

Codziennie dbamy o rozwój naszej usługi, dlatego też do zespołu dołączają nowe, kreatywne osoby. W tym miesiącu oficjalnie na pokładzie naszego okrętu dostarczalności powitaliśmy Paulę Przegiętkę.

Dlaczego zdecydowała się na dołączenie do naszego Teamu?

Paula z firmą Vercom jest związana od ponad roku. Obecnie przeszła transfer z Redlinka, gdzie zajmowała się obsługą klientów rejestratorowych, prosto w skromne progi EmailLabs, by podjąć nowe wyzwanie na stanowisku Account Managera. W Vercom lubimy migrować między projektami, by dzielić się swoim doświadczeniem, dlatego nowe wyzwanie pozwoli Pauli jeszcze mocniej rozwinąć skrzydła i pracować z coraz to nowszymi klientami.

ZANIM TRAFIŁA DO VERCOM TEAM

Ze sprzedażą jest związana od 2015 roku. Pierwsze dwa lata zajmowała stanowiska sprzedażowo – doradcze w firmach zajmującej się SEO. Od zawsze odpowiadała za kontakt z klientem na każdym etapie współpracy. Warto wspomnieć, że byli to klienci z niemalże każdej branży, ponadto były to firmy o bardzo zróżnicowanej wielkości – od startupów po flagowych przedsiębiorców na rynku polskim. W Vercomie najpierw należał do niej kontakt z klientami rejestratorowymi (obsługa ruchu przychodzącego), obecnie ma specjalizować się w sprzedaży bezpośredniej i po części także na obsłudze różnego segmentu klientów EmailLabs i SMSLabs.

PLANY ROZWOJU PROJEKTU?

Plany handlowca są zawsze bardzo ukierunkowane na cel, jednak Paula nie chce żeby była to zwyczajna sprzedaż tylko oferowanie rozwiązań, które wesprą komunikację e-mail jej potencjalnych klientów.

Paula mierzy wysoko. Na nowe stanowisko przybyła już z listą firm, z którymi z pewnych względów chciałabym nawiązać współpracę. Sama wyłapała ich problemy z dostarczalnością lub widzi potencjał na jeszcze skuteczniejsze wykorzystanie komunikacji e-mail i sms.

A PO GODZINACH

Po godzinach – najchętniej odpoczywa w kuchni gotując dla swoich przyjaciół. Kiedyś nawet przeszło jej przez myśl wzięcie udziału w castingu do Master Chefa. Nie można zapomnieć jednak o tym, że tak samo jak swoich przyjaciół i gotowanie uwielbia koty, zwłaszcza dwa konkretne – Aferę i Bajkę. Poza tym sporą część jej zainteresowań stanowi motoryzacja, a konkretniej sportowe motocykle i klasyczne, bawarskie auta.

Pauli życzymy samych sukcesów i cieszymy się, że jest z nami!