PHPers 2018 – Podsumowanie

3 lipca 2018
EmailLabs

PHPers stało się już regularnym przystankiem dla EmailLabsTM. W zeszłą sobotę odbyła się kolejna edycja konferencji, na której naturalnie nas nie zabrakło. Dziś chcemy podzielić się z Tobą wrażeniami i doświadczeniami z wydarzenia.

Przy stanowisku EmailLabsTM przez cały czas było bardzo radośnie i niejednokrotnie też tłoczno. Nadarzyło się parę okazji, aby opowiedzieć o tym czym jest EmailLabsTM oraz przedstawić jego wszystkie możliwości i funkcjonalności. Przyszło nam również spotkać się z wieloma przedstawicielami naszych klientów z sektora Enterprise, jak również niezależnymi developerami, którzy korzystają z naszego API lub SMTP przy swoich projektach. Pokazuje to zarówno skalowalność naszej usługi jak i jej uniwersalność. Bardzo nam miło, że EmailLabsTM cieszy się tak dużym rozgłosem na Polskiej scenie programistycznej, w końcu jesteśmy tu po to, aby pomagać koderom w rozwiązywaniu ich problemów związanych z wysyłką e-mail.

Podczas wydarzenia pojawiliśmy się także na scenie, a dokładniej para naszych młodych programistów opowiedziała o tym jak zabezpieczyć swoją komunikację e-mail przed phishingiem i próbą podszycia się pod markę. Po wstępnym omówieniu konsekwencji z tym związanych opowiedzieli o dostępnych zabezpieczeniach i pokazali jak je skonfigurować. Dla wszystkich obecnych rozwiązania SPF, DKIM, DMARC, s/mime i Trusted Sender nie są już spowite tajemnicą. Jeśli ominęło Cię nasze wystąpienie na PHPers, a chcesz posiąść tę wiedzę, zajrzyj do naszej zakładki BEZPIECZŃSTWO, skąd ściągniesz darmowy e-book omawiający różne zagadnienia z obszaru bezpiecznej komunikacji e-mail. Zapraszamy również na nasz WEBINAR poświęcony tej samej tematyce.

„Czy szukacie programistów do pracy?”
To pytanie usłyszeliśmy wiele razy podczas PHPers. Jesteśmy niezwykle uradowani, gdy widzimy, jak duże jest zainteresowanie osób chcących spróbować swoich sił w EmailLabsTM. W związku z tym odpowiadamy jak się sprawy mają z rekrutacją: nie lubimy ograniczeń, dlatego jest ona ciągła i otwarta. Zaciekawiony? Zaciekawiona? Kliknij więc TUTAJ, zobacz jakie możliwości rozwoju oferujemy i zaaplikuj! Czekamy na Ciebie.

Podsumowując PHPers to dla EmailLabsTM dużo nowy wrażeń, obiecujących kontaktów i bezcennych rozmów. W 2019 na pewno też się pojawimy.

Sprawdź, czy nasza usługa spełni Twoje oczekiwania
Przetestuj EmailLabs!