Podgląd nagłówków i wiadomości

31 sierpnia 2016
EmailLabs

18

Podgląd nagłówków i wiadomości e-mail

Chciałbyś zyskać natychmiastowy dostęp do wyglądu wiadomości e-mail wysłanych przez EmailLabs? Teraz jest to możliwe. Dzięki funkcji podgląd wiadomości, będziesz mógł sprawdzić jak wygląda każda wiadomość, która wyszła z naszych serwerów. Jeśli załączasz do wiadomości wersję text-plain, to również ona będzie dla Ciebie dostępna.

Dodatkowo, będziesz mógł również dokładnie sprawdzić nagłówki wiadomości, które wychodzą z naszych serwerów. Dzięki tej funkcjonalności, zyskasz jeszcze większą kontrolę nad wysyłką wiadomości e-mail.

Jak włączyć podgląd?

Aby włączyć podgląd wiadomości, skontaktuj się z naszym niezawodnym biurem obsługi klienta :). Rozliczamy się za każde 50GB przechowywanych informacji. Szczegóły znajdziesz w naszej tabeli funkcjonalności >>>

Gdzie znajdę podgląd?

Podgląd wiadomości jest dostępny w zakładce Raporty –> Mail. Możemy podejrzeć każdą wiadomość, która została wysłana przez EmailLabs. Wystarczy wyszukać interesującego nas e-maila, kliknąć w przycisk więcej, a następnie w „podgląd treści” lub „podgląd nagłówków”.

podglad

Podsumowanie

Chcesz zwiększyć skuteczność wysyłanych wiadomości e-mail? Zarejestruj się i wysyłaj 12 000 wiadomości co miesiąc za darmo!

Wypróbuj za darmo

Pozdrawiam,
Joanna Soboczyńska

Asia LinkedIn Poszukujesz wsparcia w kwestii dostarczalności e-mail? Napisz lub zadzwoń, z przyjemnością pomogę!

E:j.soboczynska@emaillabs.io T: +48 882 872 597