Teraz wdrożenie będzie jeszcze prostsze

21 września 2017
EmailLabs

Słuchamy Waszych opinii, dlatego na naszej stronie udostępniliśmy nową wersję dokumentacji API. Specjalnie dla waszej wygody poradnik wdrożeniowy został odświeżony i zaktualizowany.

Teraz działanie będzie jeszcze prostsze i skuteczniejsze!

Nowa wersja została uzupełniona o intuicyjne menu nawigacji po lewej stronie, które prowadzi do poszczególnych metod API. Wszystko od teraz jest proste i czytelne, co zdecydowanie poprawi waszą wydajność pracy i sam proces wdrożeniowy usługi. Nawigacja w obrębie dokumentu także stanie się prostsza, a odszukanie odpowiednich danych bardziej intuicyjne.

Chcąc skutecznie zintegrować swój system z produktem EmailLabs będziesz posiadać pełny zakres przykładów nie tylko w języku PHP, jak było to do tej pory. Udostępniliśmy także próbki kodu w Pythonie i Javie. W związku z tym już nie tylko PHPowcy w prosty i szybki sposób zintegrują nas ze swoimi aplikacjami.

Mamy nadzieję, że nowa dokumentacja przypadnie Wam do gustu i stanie się jeszcze lepszą instrukcją. Koniecznie dajcie nam znać, jak Wam się podoba.

Waszego języka programowania nie ma jeszcze w naszej dokumentacji? Napiszcie, a postaramy się coś z tym zrobić! Tworzymy naszą usługę z myślą o Waszej wygodnie i sprawnym działaniu, dlatego każda opinia jest dla nas bardzo ważna.

Pełną dokumentację API znajdziecie na naszej stronie pod adresem: http://dev.emaillabs.io/pl/