Vercom S.A. wśród CE Fast 50!

30 października 2015
EmailLabs

Deloitte

Deloitte fast 50

Spółka technologiczna Vercom S.A., która jest właścicielem min. usługi EmailLabs, znalazła się w gronie laureatów Deloitte CE fast 50. Jest to prestiżowy program mający na celu wyróżnienie najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowej i Wschodniej. Ranking tworzony jest na podstawie wzrostu przychodów operacyjnych w analizowanych okresach. W regionie Europy Środkowej w programie uczestniczą firmy z 17 krajów: Polski, Słowacji, Czech, Łotwy, Litwy, Estonii, Bułgarii, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Słowenii, Bośni i Hercegowiny, Albanii, Macedonii, Mołdawii, Czarnogóry i Węgier.

Vercom S.A. wśród nominowanych

Vercom S.A. znalazł się na 9 miejscu w Polsce, co pozwoliło nam uzyskać 43. lokatę w Europie. Jesteśmy dumni z wyniku i jednocześnie zmotywowani do jeszcze cięższej pracy nad rozwojem naszych usług.

Polska liderem w Europie Środkowej i Wschodniej

Polska, wśród państw biorących udział w plebiscycie, wypadła najlepiej: wśród 60 laureatów znalazło się aż 12 Polskich firm. Na 2. miejscu uplasowała się Rumunia z dziesiątką przedstawicieli, natomiast najniższy stopień podium przypadł Chorwacji.

Polska

Warto również dodać, że patronat honorowy nad konkursem objęli Minister Gospodarki RP, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji. Wszystkie firmy z „Fast 50” będą automatycznie zakwalifikowane do Fast 500 EMEA.

Brawo my! 🙂

Vercom

Pozdrawiamy,

Zespół EmailLabs